7 טיפים לזוגיות להתחלת קשר מוצלחת במיוחד
14:49, 30/11/2021

כאשר אתם בתחילתה של זוגיות רומנטית בוגרת ומאפשרת, הערבים הם הזמן לחגוג  בו להתקרב ולבלות ולא סתם להעביר את הזמן זאת הזדמנות אמת להכיר טוב יותר וללמוד אחד את השני לעומק לראות צדדים חיובים ומצחיקים ובעיקר להיות רומנטיים ויצירתיים. החוכמה היא באמת לבלות זמן איכות אמיתי ומעניין ובלי שזה יראה מתאמץ מדי ומלאכותי.


הטיפים שלנו לגרום לזה לקרות נכון הם:

1. הפוך את ארוחת הערב להרפתקה
נכון לאפשר לבשל בבית משהו מיוחד או ללכת למסעדת שף סלב ולשחק על בטוח אבל אנחנו מדברים על לקחת את ארוחת הערב למקום אחר לגמרי, להרפתקה של ממש.
אנחנו מדברים על ארוחת 3 מנות לפי נושא ידוע מראש  או ארוחת ערב המשלבת הפלגה על סיפונה של ספינה יוקרתית, אפולי טיולי בפארק ובסיומו פיקניק מפנק ממש בפארק, כמובן לא לשכוח לקחת איתכם בקבוק יין מפנק, בכלל אנחנו מאוד ממליצים על דרינק לפני כל ארוחת ערב ככה כדי לחמם את האוויר לטמפרטורות הנכונות. למשקיענים ממש היינו ממליצים על ארוחת ערב במדבר רק לאור ירח ונרות, כמובן שבארוחות שלנו קינוח לבד זה לא קינוח ואנחנו תמיד נמליץ לסיים את הערב במסיבת ריקודים או בדרינק באווירה טיפה אחרת.

2.לכו לראות משחק כדורסל או כדורגל
כן כו קראתם נכון צאו לבלות גם במקומות לא צפויים ביחד, זה מייצר התרגשות אחרת את המשחקים יוצאי הדופן אפשר להמשיך  מאוחר יותר בצורה פרטית, לכו לשחק באולינק או סנוקר זה מיצר רגעי התרגשות וקסם ביחד אבל גם מגביר את התשוקה לצעירים יותר הייתי ממליץ גם על חדר בריחה או פעילות נינגה.

3. צאו למופעים או להופעות
לכו גם ספונטנית להופעות של להקות ששניכם אוהבים אל תהיו מקובעים על סגנון, פעם יוונית פעם מזרחית פעם פופ ופעם בכלל לכו לסרט או לתאטרון הגיוון הוא מה שכיף וגם ההזדמנות להכיר ביחד עולמות חדשים שיוכלו להפוך לעולומות משותפים, זה כיף זה מרענן וזה בעיקר אחר ומיוחד במיוחד בתחילת הקשר.

4. צאו לרקוד
מה יותר חושני  רומנטי ומחבר מלצאת לרקוד ממש כמו פעם או לא מזמן וללכת למסיבה טובה, גם אם זה לא זמין חפשו את זה בטוח תמצאו כי זה שם בעיר בהרבה מקומות צאו לרקוד ולשתות ביחד רק שניכם או עם חברים טובים זה הכי כיף כי בסוף חוזרים הביתב וממשיכים לרקוד עד הבוקר.


5. תעשו צחוקים אחרים
לכו למופע סטנד אפ או שבו בבית לצחוק ביחד מול מופע או סרט מצחיק במיוחד, הדגש הוא על לצחוק ביחד ממשהו שמצחיק את שניכם. בצחוק יש חיים, הצחוק מחבר, הוא גם משחרר וגם מצעיר לכו גם על זה בכל הכוח.

6. צאו לסיבוב בעיר או בפארק
סעו לתל אביב, תעשו סיבוב רגוע ברחובות  שבו ביחד בבית קפה – אין על העיר הזה בכל יום בכל שעה בכל זמן תרשו לעצמכם להרגיש כאלו העיר שלכם – אתם מלכים ליום אחד.

7. תשמעו ביחד מוזיקה בבית,
ככה סתם בלי סיבה גם רגעי המנוחה הופכים להיות משותפים,  מוזיקה רגועה ברקע אווירה טובה תנצלו את הזמן המוזיקה מחברת היא מקשרת הופכת שניים לאחד היא עושה זאת בעדינות ובלי מאמץ תשמיעו כל הזמן מוזיקה ברקע.

 טיפ בונוס

תחשבו רומנטי – גם בסוף היום שכבר עייפים זרקו את הטלפון הצידה תתחבקו חזק ותשחררו רק כבבוקר
תאכלו ביחד ארוחת בוקר רגועה ורק אז כנסו שוב לשגעת של היום יום