החיפוש אחר האושר לא נגמר לעולם החיים יכולים להיות יפים ונעימים – קבלו 7 טיפים לקבל ולשמר את ניצוץ בחיים בכלל ובמערכות יחסים בפרט.
11:08, 28/11/2021

החיים יפים במיוחד בתוך מערכת זוגית מוצלחת ומתגמלת, כל מערכת יחסים מתחילה בדייט ראשון ואז שני ועם קצת אנרגיה טובה שלישי ורביעי ואז בלי שמבחינים בכלל מתחילים להיפגש ולראות אחד את השנייה באופן קבוע לתקופה ממושכת. התקשורת מצוינת והתשוקה כובשת והאתגר הגדול הוא כיצד לשמר את זה כיצד להתקדם מכאן כיצד לשמור על האש החום על אותו ניצוץ מחשמל ולהישאר בראש אחד.

עד שמוציאים משהו או משהי שהוא המתאים לזמן ולרגע, רוצים לשמר את זה בכל הכוח לעשות הכל שהמערכת ההדדית הזו תישמר חזקה תומכת ומתגמלת. בדיוק בגלל זה אנחנו"זורקים" כאן 7 טיפים מנצחים שיגרמו לזה לקרות ישדרגו את האושר שלכם ויתנו בו טעם של עוד ממש כמו אותו ניצוץ קסום מהדייט הראשון.

תעשו דברים ביחד

אם יש לכם תחביבים משותפים או תחומי עניין משותפים בספורט או אומנות או שאתם חושבים על ליצר כזה ביחד זה נהדר, תעשו אותם ביחד. תרשמו לחוגים ביחד לחדר הכושר לקורסים או להרצאות או אפילו צאו לקניון למסע קניות משוגע, אבל ביחד. נסו לעשות יוגה ביחד או טנטרה או עיסוי משותף. אם הזמנים לא מאפשרים לצאת החוצה אפשר להזמין הביתה או דרך האינטרנט זה גם בסדר. לא משנה מה ואיפה זה יהיה העיקר שזה יהיה ביחד. גם להיפגש עם חברים או לצאת לדייט משותף עם חברים יכול לעבוד.

 

לשבור שיגרה
מתי שמערכת היחסים מתחילה להרגיש כמו שיגרה מעייפת זה הזמן לעצור הכול ולצאת לחופשה בארץ או בחול ביחד, ללכת לטיפול בספא מפנק או לצימר מרגיע זה יכול להיות אפילו וויקנד קצר. לא משנה מה בוחרים העיקר לשבור את השיגרה והלחץ לבלות זמן איכות ביחד במקום אחר בסביבה אחרת ליצר חוויות חדשות משותפות דברים שעוד לא עשינו ביחד. החזרה מהחופשה כבר תרגיש כמו  התחלה חדשה ורעננה ותייצר אנרגיה לתקופה ארוכה וטובה.

 

תהיו יצירתיים
כולנו עושים תמיד את אותה הדברים שבמקום מסוים מרגישים מיוחדים אבל הופכים לשגרה, ארוחה וסרט זה נחמד אבל הרבה פעמים זה כבר על אוטומט .תחשבו מחוץ לקופסא, תצאו לטיול טרקטורונים או רכיבה על סוסים בשקיעה צאו להפלגה תנו לרומנטיקה לתפוס זווית אחרת. לא משנה מה אתם אוהבים בדרך כלל תמיד יש מקום לתת לתשוקה ולאש עוד מקום ליצירתיות ורעיונות חדשים. אי אפשר לעשות את זה כל הזמן אבל צריך לחפש ולאתגר את היצירתיות מידי פעם כדי לשמר את הניצוץ.

שימרו על חיי המין
עשיתם כבר הכל וראיתם הכל וההתחלה הייתה מטורפת אבל במשך הזמן יש דעיכה והתשוקה אחד לשנייה יורדים והסקס נהיה שגרתי וחוזר על עצמו ומשעמם כבר וזה בדיוק המקום בו זוגות מתפרקים גם זוגות פרק ב, גם זוגות שבקשר הדדי. עבודה על סקס טוב היא עבודה סופר חשובה לקשר וצריך "לעבוד" בזה ולתחזק את זה וליזום, זאת עבודה כפית אבל עבודה ?לא ניכנס כאן לפרטים ניתן לדימיון שלכם לעבוד שעות נוספות, אל תעצרו אותו. תהנו מהחיים.

תנו לעצמכם להיפתח
תנו לעצמכם להנות מהרגעים היפים על באמת, לכו עם זה עד הסוף, חיים פעם אחת וכשיש שמחה תשמחו אותה בלי מעצורים ובלי חשבון על תתנו לשעות השנה או לכסף להכביד עליכם ללחצים של היום יום והעבודה להיות בינכם כל הזמן.

אתם ביחד, זה זמן חגיגה אז תחגגו את הרגע ותהיו בו עד הסוף.

תגידי לו שאת אוהבת אותו הוא יגיד לך בחזרה, תעצרו לרגע גם שהחיים במרוץ ותנו לעצמכם כמה רגעים להתרגש.

כמה קטנות חשובות כמו הגדולות
רוצה לשמור עליה משוגעת עליך? רוצה לגרום לו להיגנב ממך? יש הרבה מאוד מה לעשות בעניין. זוכרים את הניצוץ? כמה קטנות כדי להדליק אותו
- זרקו את הנייד הצידה כשאתם ביחד, במיוחד כשאתם ביחד במיטה.
- תתנשקו, תתנשקו הרבה, כמה שיותר בלי חשבון ובלי סיבה מיוחדת.
- דברו קצת מלוכלך, בהודעות בתמונות במכתבים.. תדליקו
- תנו מחמאות אחד לשנייה, קנו מתנו אחד לשנייה תפנקו תפנקו תפנקו

  • תגעו אחד בשנייה חופשי

תשקיעו בעצמכם ואחד בשנייה

נפש בריאה ומאושרת בגוף בריא ומאושר תשקיעו בעצמכם כאילו אתם מלכים תקנו בגדים יפים מתנות יפות פינוקים אל תעשו חשבון לכו עם זה עד הסוף תפרגנו כיף לקבל מתנות וכיף לקנות מתנות, אין אחת שלא אוהבת אין אחד שלא אוהב לקבל איכותי ומהלב.

 

האושר הזוגי וההדדי בידיים שלכם קחו אותו ואז אל תשחררו