הכירי את הטיפוסים השונים
# תמונה 1682
12:25, 25/09/2016

שוגר דדי – הכירי את הטיפוסים השונים


רגע לפני שאת עושה את צעדייך הראשונים כשוגר בייבי, יכול להיות שיש לך תהיות לגבי הטיפוסים אותם את עתידה לפגוש.  אז קודם כל חשוב שתביני, שמה שאת מרגישה זה טבעי וגם השוגר בייבי הוותיקות יותר, יכולות להעיד על הסקרנות, ההתרגשות והמתח אשר היוו את נחלתן בתחילת הדרך. 


אז בכדי להוריד מעט את המתח, חשוב שבשלב הראשון, תביני מי הם סוגי הטיפוסים השונים של השוגר דדי. ההיכרות הראשונית הזאת, תאפשר לך אולי להבין לאיזה סוג של גברים את יותר מתחברת מבין האפשרויות הרבות אשר עומדות בפנייך,  מה שיסייע לך לבצע את הסינון הראשוני.

 

האנונימי

רבים מהשוגר דדי, עושים כל שביכולתם בכדי לשמור על האנונימיות שלהם – לפחות עד לשלב של קיום הפגישה הראשונה. כחלק מכך, אותם שוגר דדי, לא ימהרו לפרסם את תמונתם בפרופיל ורוב הסיכויים שהם יבחרו גם להשתמש בשם בדוי או בכינוי כלשהו. קיים אף סיכוי כי במהלך השיחות הראשוניות אשר יתקיימו בינכם, הם לא יחשפו פרטים לגבי הזהות שלהם וגם לא יהיו מוכנים לשלוח תמונה במייל. קחי בחשבון, שעצם השמירה על האנונימיות, אינה מעידה בהכרח על כך שהם פחות נאים או אסטטיים מגברים אחרים.


אין לך גם סיבה לחשוש יותר להיפגש איתם מאשר עם גברים אחרים – כמובן שבכדי לשמור על ביטחונך (וזה נכון אגב לגבי כל הטיפוסים), חשוב להתעקש שהפגישה הראשונה תערך במקום ציבורי. במעמד הפגישה הראשונה, כבר תוכלי לקבל את התמונה המלאה לגבי אותו גבר ולהחליט האם להמשיך או לא – לכן, כל מה שנדרש ממך, זה קצת סבלנות.

 

המבוגר (מאוד)

בין אלפי השוגר דדי באתר, ישנם גם גברים מבוגרים מאוד. לא כדאי לשלול שוגר דדי מסוים רק בגלל פער גילאים גדול במיוחד. לגברים מבוגרים יכולים להיות יתרונות רבים: הם מבוססים ובעלי מעמד, בעלי חוכמת חיים, מנומסים ויודעים איך צריך להתייחס לאישה ואיך לגרום לה להרגיש הכי  טוב שרק אפשר. 
מאוד ייתכן שאת עתידה להיות מופתעת לטובה מכמות היתרונות הטמונה בקיום של מערכת יחסים עם שוגר דדי מבוגר.  
 

איש העסקים

רבים מהשוגר דדי הם אנשי עסקים אשר מחפשים קשר עם שוגר בייבי, אשר תטוס איתם מדי פעם לפגישות בחו"ל ותיפגש איתם בשעות אשר משתלבות בלוח הזמנים העמוס שלהם. 
חשוב שתגלי סבלנות לאורח החיים הדחוק והעמוס שלהם וביחד עם השוגר דדי שלך, תנסו למצוא את הזמנים להיפגש, אשר יהיו מתאימים לשניכם – מאוד יכול להיות שעם טיפוס כזה, תצפה לך מערכת יחסים מלאת הרפתקאות, חוויות ופינוקים.

 

ה"רציני"

לא כל השוגר דדי מחפשים מערכות יחסים קצרות, יש גם כאלו אשר מחפשים קשר רציני יותר ולטווח הארוך יותר. חשוב שאם קשר שכזה לא מתאים לך, תהיי ישרה עם אותו גבר ותשתפי אותו בכך – בצורה כזאת תוכלו להחליט האם מתאים לכם להתחיל או להמשיך את הקשר או שעדיף לקטוע אותו ולהמשיך הלאה.

 

החנון 

אז נכון שהטיפוס החנון הוא לא בהכרח הטעם שלך בגברים, אבל כאשר מדובר בשוגר דדי, מדובר במכרה זהב של ממש. החנון מנומס ומתחשב ואם תמצאי חן בעיניו, הוא גם לא יהסס לפנק אותך ולהוציא עליך סכומים גבוהים של כסף – זכרי שבתקופה בה אנו חיים, רוב המשכורות הגבוהות הם בתחום המחשבים ואת יודעת בדיוק איזה סוג של טיפוסים עוסקים בתחום זה.. 

 

כאמור, אלו רק חלק מהטיפוסים אותם את עתידה לפגוש, חשוב מאוד לשמור על פתיחות, לתת לאדם את הצ'אנס הראשוני. גבר מפנק, מפרגן ונדיב יכול להיות מתחת למעטה של כל אחד מסוגי הטיפוסים האלו.
 

                                     בטח תתעניין גם: מה חדש באתר שוגר דדי